Specjalizacją AGARDEN Joanna i Marcin Ułamek jest kreowanie zielonej przestrzeni wokół domów jednorodzinnych i firm prywatnych oraz instytucji.

Przy realizacji założeń ogrodowych wsłuchujemy się wnikliwie w oczekiwania i życzenia Właścicieli ogrodów. Fachowo doradzamy najlepsze i funkcjonalne rozwiązania, mając na uwadze wygodę użytkowników oraz tworzenie spójnych z krajobrazem przestrzeni. Lubimy nowe wyzwania, różnorodność, odważne stosowanie trendów, jak również poszanowanie tradycji. Korzystamy z nowoczesnych technologii i rozwiązań. Osobiście uczestniczymy we wszystkich etapach powstawania ogrodu, począwszy od powstania projektu, poprzez przygotowanie kosztorysu, aż po nadzór nad wszystkimi pracami wykonawczymi.

Mamy to szczęście, że zawód, który wykonujemy jest dla nas jednocześnie pracą, jak i pasją. Nasi Klienci cenią w nas elastyczność, kontaktowość oraz kreatywność.

Założycielami firmy są mgr inż. Joanna i Marcin Ułamek, absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Zespół AGARDEN to projektanci, specjaliści i ogrodnicy z bogatą wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem.

Zachęcamy do współpracy! Zapraszamy do KONTAKTU.

galeria przed i po